Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... comision risc
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

comision risc

La un credit nevoi personale ,comisionul de risc poate fi inclus in comisionul de administrare?Creditul este la BCR si asta se modifica in actul aditional pe care mi lau dat astazi. Mentionez ca inca nu am semnat actul aditional.
stefannicusoradrian, utilizator
Sa intelegem faptul ca deja ati semnat actul aditional?